lewaWRÓĆ DO OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH 


HISZPANIA - Lloret de Mar to największe centrum turystyczne na Costa Brava – najlepsze dyskoteki w Europie, niezliczona ilość sklepów, sklepików, restauracji, barów, kawiarni i różnorodnej rozrywki dla młodszych i starszych. Wakacyjne miejsce uwielbiane przez młodzież z całej Europy. Piękne plaże, czyste morze – czegóż chcieć więcej?
Uwaga; Wszystkie dyskoteki w Hiszpanii dostępne są dla młodzieży od 16 roku życia. Jest wymóg wylegitymowania się paszportem lub dowodem przy zakupie biletu, zatem wstęp mogą nabyć wyłącznie osoby które już mają ukończone 16 lat w przygotowaniu ...

Zakwaterowanie:  

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** położony w Lloret de Mar w odległości około 400 metrów od plaży w ścisłym centrum. Do dyspozycji uczestników 2 restauracje, 3 baseny z leżakami,  świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 -  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

Możliwość wykupienia miejsca w pokoju 2 osobowym. - dopłata + 160  zł. od osoby.

Wyżywienie:  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu  + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

PROGRAM

DZIEŃ 1
Wyjazd z Płocka, Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch.(obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!).

DZIEŃ 2
Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd  promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, Rialto etc. (bilety wstępu, przewodnik, oraz prom dodatkowo płatny – ok 25€). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.

DZIEŃ 3
Przejazd przez Francję. Przyjazd  do Hiszpanii na Costa Brava  w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3-10

Pobyt na Costa Brava  w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów

- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny za wstęp na stadion ok. 20€), wieczorem pokazy grających fontann.

- rejs statkiem do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku (dodatkowo płatny dla chętnych ok 22€/os)

- wycieczka autokarowo-piesza do Blanes: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowo płatny ok. 6 euro), skały Sao Palomera, promenada

- konkurs wiedzy Viva Espana

- wybory Miss & Mister obozu

- plażowanie, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

Program fakultatywny:

- miasteczko wodne - ok. 30 Є

- wieczór hiszpański + pokazy flamenco - ok. 26 Є

- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia  - dla osób od 16 lat)  - 26 Є

DZIEŃ 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz.  popołudniowo-wieczornych (ok. godz. 17-18). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem  w zależności od czasu przejazdu  zwiedzanie  Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

DZIEŃ 11
Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny  około 26-27 Є –  czas pobytu 9 godzin).Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.

DZIEŃ 12
Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Płocka. Zakończenie wyjazdu.

TERMIN
CENA
06.07. - 17.07.2017 1950

REZERWUJ... 

 
NOWOŚĆ!!! OPŁATĘ ZA WYJAZD ROZKŁADAMY NA 12 RAT!!! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
 
CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie AXA TUiR - KL (10000€), NW (2000€), bagaż (200€), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do funduszu gwarancyjnego.
 
CENA NIE ZAWIERA: dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Płock + 120 zł, Gdańsk +160 zł, Toruń +160 zł, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa +100 zł, Łódź +100 zł, Katowice +100 zł,  

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz  programu fakultatywnego. Napoje typu coca  cola, do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

Na obligatoryjne bilety wstępu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok. 50-55€. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.

Opłata turystyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna  w hotelu – 5€/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

 

 
Transport: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.
 

UWAGI: Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer.+dł.)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 400 zł.